Komuniteti I Lojërave Për Të Rritur

Luaj online me njerëz të këqinj


Mobile Ready Lojra

Lojrat e ndër-platformës do të punojnë në të gjitha pajisjet


Pa Para, Vetëm Bythë.

Të gjitha këto lojëra mund të luhet falas tani.

Bashkohu Me Lojërat E Seksit Për Androidin Falas Sot!

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Regjistrohuni sot!

Përshëndetje mik dhe mirëserdhët në Lojrat E Seksit Për Androidin! Kam punuar në vitet e fundit me një grup shokësh për të të sjellë një nga vendet më të nxehta në Internet për ata që kanë nevojë për një kënaqësi porno të lëvizshme. Ne u rritëm në një moshë ku telefonat celularë nuk bënë shumë, gjë që është arsyeja pse ne jemi pak xheloze për të gjithë tani që janë në gjendje të shohin dhe të shijojnë argëtimin e lojrave porno falas ne kemi pritur për ta këtu. Nëse jeni këtu, saktë dhe dëshironi të bëni një lojë të mrekullueshme me optimizime Të gjitha për pajisjet Android ... atëherë më lejoni t'ju them: ky është vendi për ju., Gjatë viteve, ne kemi punuar palodhshëm për të dhënë të gjithë atje qasje për atë që më së shumti mendohej e pamundur. Google e ka bërë të vështirë për ne të ofrojmë lojra të mëdha seksi, por mos kini frikë: ekipi ju ka mbuluar. Nëse do të dish më shumë se si kemi arritur atje ku jemi, lexo poshtë. Nga ana tjetër, regjistrohu menjëherë dhe merr faqen për një xhiro. Ky është shpërndarësi i lojërave Të Androidit me cilësi të lartë dhe me cilësi të lartë që Interneti e ka parë vetë dhe do të habiteni me përqëndrimin tonë të pornos!

Shumica E Androidëve suportohen

Ndërsa ne nuk mund të garantojmë se njerëzit me telefona 10 vjeçarë nuk do të kenë probleme me aksesin e titujve tanë, të dhënat tona të brendshme sugjerojnë se nga njerëzit që janë përpjekur të ngarkojnë lojrat tona me celularët e tyre android, 94.6% e kanë bërë këtë me sukses. Ata që nuk kanë gjasa të kenë një model shumë të vjetër, ose thjesht nuk e kanë përtërirë softuerin në telefonat relativisht të rinj të tyre. Ne duam të theksojmë se açesibiliteti këtu është bërë tërësisht nëpërmjet shfletuesit, që do të thotë se ju nuk do të shkarkoni asgjë në vend për të luajtur lojrat tona., Kjo do të thotë gjithashtu se ju mund të luani Lojëra Seksuale Për Androidin në çdo makinë, edhe pse ne kemi konfiguruar dhe optimizuar çdo gjë me idenë e përdoruesve Të Android që hyjnë tek ne si pjesë luani e komunitetit. Pasi të luash këto lojra në telefonin Tënd Të Androidit, do ta shohësh që ne nuk ngatërrohemi me përshkrimin e 'seksit': gjërat bëhen shumë të sjellshme këtu! Oh, dhe ka një sekret të vogël që dua të të tregoj: diçka që ka të ngjarë të mos e kesh dëgjuar më parë nga një komunitet pornosh si i yni., Lexo paragrafin e ardhshëm dhe do të të jap një goxha tipar bonus për marrjen e kohës për të na vizituar.

Regjistrohu falas

Oh po, kjo është qasja e drejtë në komunitetin tonë nuk do t'ju kushtojë asgjë! Shiko, epidemia ishte e ashpër në shumë njerëz dhe rimëkëmbja ekonomike ka qenë e vështirë: kjo është pjesë e arsyes pse ne vendosëm që të gjithë duhet të jenë në gjendje të regjistrohen Në Lojrat E Seksit Për Androidin pa u ndarë me para. Është e jotja të kënaqesh me ritmin tënd, pa presion monetar – vetëm regjistrohu tani dhe shiko se çfarë argëtimi i madh i lojrave po të pret në anën tjetër!, Ne mendojmë se interesi reciprok në radhitjen e qëllimeve këtu është mjaft i rëndësishëm: ju do të ktheheni vetëm nëse ne në të vërtetë ofrojmë lojra të mëdha, apo jo? Kjo na bën presion që të sigurohemi që shkarkimet janë të kënaqshme. Nëse jo, nuk të pengon të kthehesh dhe po-kjo nuk do të jetë e mirë për askënd, apo jo? Kemi në plan të monetizojmë veten nëpërmjet donacioneve, reklamave të vogla (mos u shqetëso, nuk do të jetë e bezdisshme apo e padurueshme) dhe disa mikrotraksioneve në lojra të ndryshme., Asgjë nuk do të jetë e mbyllur këtu, kështu që mos mendoni për një minutë se kjo është 'pagesë' për të fituar' ose të vendosur thjesht për të marrë para nga ju. Lojrat seksuale Për Androidin janë një kompani etike që nuk të lidh ditën pas dite me mekanikë të varur – ata ta shpifin!

Nga

Ne kemi një grup të bukur titujsh për ju për të provuar, të gjitha të cilat grupi ynë ka krijuar në shtëpi. Ne zakonisht aplikojmë sasi të barabarta vëmendjeje për të gjithë ata, kështu që në parim, të gjitha 25 lojrat që janë në databazë do të të marrin të njëjtën kohë për të përfunduar. Duke thënë se, ne do të themi rreth 15 ose kështu që të kemi përsëri mekanikë të mirë, kështu që në qoftë se ju doni të shkoni për një lojë të dytë-përmes, ju mund të bëni kështu pa asnjë problem. Një nga parimet themeluese për ne ishte t'u jepnim të gjithëve akses në lojrat që duan dhe mbi të gjitha, një numër të përshtatshëm prej tyre., Kjo është arsyeja pse ne kemi përhapur veten në disa duzina shkarkime: më mirë se vënë të gjitha vezët tuaja në një shportë. Gishtat e kryqëzuar se kjo qasje na sjell numrin më të lartë të vizitorëve dhe raportin më të mirë të kujdesjes. Duke u bazuar në shifrat deri tani, do të thosha se po ia dalim shumë mirë! Oh, dhe një vështrim i shpejtë i turneut këtu do t'ju tregojë se e kemi seriozisht punën kur vjen puna te grafika. Vizualët me të vërtetë hyjnorë dhe joshës – 3D bërë folks janë të mahnitshme në punën e tyre dhe me të vërtetë kanë një talent natyral për të bërë skenat e seksit sa më të lëngshme të jetë e mundur., Nuk do zhgënjehesh.

Një të ardhme e madhe e planifikuar në Lojërat Seksuale Për Androidin

Statusi aktual i Lojrave Seksuale Për Androidin është i mahnitshëm, por dëgjo: gjërat do të përmirësohen që këtu e tutje. Prandaj ju rekomandojmë shumë që të krijoni një llogari dhe të hipni në bord herët apo vonë. Do të shqelmosh veten sepse nuk do të dëgjosh kur të kthehesh këtu për 6 muaj dhe do të shohësh të gjithë kohën që ke humbur pa patur komunitetin tonë në jetën tënde! Pra, si thua? Do të hysh brenda dhe të fillosh aventurën tënde të pornos?, Pastaj krijoni llogarinë tuaj falas (ajo merr më pak se 60 sekonda) dhe po, ju do të shihni pse të gjithë na konsiderojnë të shkojnë me djemtë në biznes.

Kujdesu për veten, gëzuar masturbimin dhe mezi po presim të të japim 25 lojëra TË pabesueshme NGA ana tjetër!

Luaj Falas Tani